Trioxil - najskuteczniejszy żel na trądzik

trioxil-small

FAQ

Jak działa Trioxil®?

Nasze badania jasno wykazują, iż Trioxil® walczy z trądzikiem na wielu frontach jednocześnie – redukuje rozmnażanie bakterii, zmniejsza ilość wydzielanego przez cerę tłuszczu, działa przeciwzapalnie oraz reguluje działanie porów skóry.

Jaki jest główny składnik żelu Trioxil®?

Podstawowym składnikiem preparatu Trioxil® jest bisazulene. Trioxil® zawiera także miedzy innymi ekstrakt z żeńszenia, oczaru wirgilińskiego, arniki oraz olejek z drzewa herbacianego – to właśnie ta unikalna kompozycja składników sprawia, iż Trioxil® to najlepszy wybór na rynku!

Jakich rezultatów mogę się spodziewać stosując Trioxil®?

Poprawa Twojej cery będzie się odbywać stopniowo, w miarę jak aktualne wypryski będą się goić, a nowe krostki przestaną występować na cerze twarzy. Ponieważ Trioxil® nie podrażnia skóry pierwsze efekty są już widoczne po kilku dniach stosowania – pełne rezultaty natomiast wystąpią po 12 tygodniach używania środka.

Czym są nanosomy i jak działają?

Trioxil® zawiera najnowszą technologię nanosomów – mikroskopijnych kapsułek, które przenoszą aktywne składniki preparatu bezpośrednio w głąb skóry i uwalniają je aż przez 12 godzin. Technologia nanosomów to gwarancja stabilnego działania składników, oraz lepsza skuteczność w walce z trądzikiem!

Jak często powinien być stosowany Trioxil®?

Trioxil® powinien być nakładany na skórę twarzy raz dziennie, najlepiej przed snem. Radzimy nakładać tylko cienką warstwę kremu – Trioxil jest tak skuteczny, iż nie ma potrzeby stosowania go w większej ilości. Ponieważ środek reguluje cerę kompleksowo nie należy go nakładać na pojedyncze pryszcze, ale rozprowadzać równomiernie na skórze twarzy.

Czy mogę się opalać podczas kuracji Trioxilem®?

Trioxil® nie powoduje nadwrażliwości na słońce – oczywiście zawsze trzeba unikać nadmiernego opalania, ponieważ postarza ono skórę.

Czy występują jakieś przeciwwskazania podczas kuracji Trioxilem®?

Trioxil® to bezpieczny środek nie wywołujący skutków ubocznych – jednak jeśli kobieta jest w ciąży (bądź ją planuje) lub karmi piersią – prosimy skonsultować się z lekarzem.

Czy mogę używać Trioxil® z innymi środkami na trądzik?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby łączyć kurację Trioxilem® z innymi środkami, jednak prosimy pamiętać - Trioxil® to preparat tak skuteczny, iż inne preparaty po prostu nie są potrzebne.

Zamów teraz