Trioxil - najskuteczniejszy żel na trądzik

trioxil-small

Czym właściwie jest trądzik?

Odpowiedź, która jako pierwsza nasuwa się na zadane w tytule pytanie brzmi: wielkim problemem. Spróbujmy jednak rozwinąć nieco temat trądziku.

Jest on wiec chorobą skórna, która dotknąć może (zależnie od rodzaju) ludzi w różnym wieku. Chociaż najczęstsza jego odmiana pojawia się w u młodych mężczyzn i kobiet w okresie dojrzewania. Ogólnie rzecz biorąc, trądzik jest choroba mieszków włosowych i gruczołów łojowych. W wyniku zaburzeń skórnych (powodowanych np. hormonami), są wykwity skórne, zwane popularnie pryszczami. Najczęściej pojawiają się na twarzy, plecach ramionach i torsie. Normalna sytuacja jest taka, że gruczoły łojowe wytwarzają taką ilość łoju, aby zapewnić naszej skórze tak zwaną bierną odporność na różnego rodzaju zakażenia (np. grzybicze). Kiedy zostaje ona z jakiś powodów zaburzona pojawiają się wspomniane pryszcze. Mogą również wystąpić wągry. Odznaczają się one na twarzy swoim czarnym, punktowym wyglądem.

Podział trądziku zależny jest od przyjętych wyznaczników. Jeśli popatrzymy na stopień zaawansowania występowania tej choroby skórnej wyróżniamy trądzik: zwykły, grudkowato-krostkowy i guzkowo–cystkowy. Zestaw pewnych charakterystycznych cech pozwolił wyróżnić następujące typy tej choroby skórnej:

Trądzik na szczęście, jest schorzeniem które zostało dogłębnie przebadane. Skutkuje to tym, że metody leczenia są w większości przypadków skuteczne. Do tego jest ich na tyle, że można wybrać taką, która będzie „odpowiadała” naszej skórze.

Zamów teraz